Slapukų naudojimo politika

KAS YRA SLAPUKAS?
Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris gali būti saugomas jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kuriame saugomi duomenys, kurie yra susiję su jūsų lankoma svetaine. Tai gali leisti svetainei „prisiminti“ jūsų veiksmus ar nuostatas per tam tikrą laikotarpį arba slapuke gali būti saugomi duomenys, susiję su atitinkama svetainės funkcija ar jo pateikimu svetainėje. Slapukus gali nustatyti svetainės savininkas arba kai kuriais atvejais trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, kuriems svetainės savininkas suteikia leidimą pateikti kitą informaciją, kelti turinį ar teikti kitas funkcijas, pvz., atlikti analizę.

Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti adresu https://ec.europa.eu/info/cookies_lt                  

KOKIŲ TIPŲ SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIOJE SVETAINĖJE?
Mes naudojame būtinuosius ir nebūtinuosius bei trečiųjų šalių slapukus.

Būtinieji slapukai – įstatymai numato, kad mes galime išsaugoti slapukus jūsų įrenginyje, jei jie yra būtini šios svetainės veikimui, pavyzdžiui, siekiant įjungti pagrindines funkcijas, tokias kaip naršymas puslapyje ir saugos funkcijos svetainėje. Šie slapukai visada yra aktyvūs, nes yra būtini siekiant užtikrinti svetainės veikimą ir mūsų sistemose jų išjungti negalima. Savo naršyklės nustatymuose galite nustatyti funkciją, kad šie slapukai būtų blokuojami arba apie juos būtų įspėjama, tačiau tada kai kurios svetainės dalys neveiks. Šie slapukai nesaugo jokios asmenį identifikuojančios informacijos. Išsami informacija apie pagrindinius šioje svetainėje naudojamus slapukus pateikiama skiltyje „Slapukų nuostatos“.

Nebūtinieji slapukai apima analitinius slapukus (kurie leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti svetainės lankytojų skaičių ir (arba) pamatyti, kaip lankytojai naudojasi svetaine ir kokie puslapiai yra populiariausi). Išsami informacija apie šioje svetainėje naudojamus nebūtinuosius slapukus pateikta skiltyje „Slapukų nuostatos“. Mums reikia jūsų sutikimo, kad į jūsų įrenginį būtų įrašyti atitinkami slapukai. 

Trečiųjų šalių slapukai – tai slapukai, kuriuos jūsų įrenginyje įdiegia kas nors kitas nei mes, siekiant rinkti informaciją apie naudotojų elgseną, demografinius rodiklius arba suasmeninti jums rinkodaros ar reklamos pranešimus, atsižvelgiant į jūsų naršymo internete istoriją. Išsami informacija apie šioje svetainėje naudojamus trečiųjų šalių slapukus pateikiama skiltyje „Slapukų nuostatos“. Mums būtina gauti jūsų sutikimą, kad jūsų įrenginyje būtų galima įdiegti trečiųjų šalių slapukus. 

SLAPUKŲ VALDYMAS
Jei pasirinksite funkciją „Priimti visus slapukus“, visi nebūtinieji ir trečiųjų šalių slapukai bus įdiegti į jūsų įrenginį. Tokiu būdu jūs sutinkate, kad jūsų įrenginyje atsirastų visi nebūtinieji ir trečiųjų šalių slapukai.

Arba skiltyje „Slapukų nuostatos“ galite pasirinkti sutikti (ar ne), kad jūsų įrenginyje atsirastų nebūtinieji ir trečiųjų šalių slapukai. Būtinųjų slapukų veikimo negalima išjungti skiltyje „Slapukų nuostatos“.

Bet kuriuo metu galite pasirinkti „Priimti visus slapukus“ arba pakeisti sutikimą dėl nebūtinųjų slapukų naudojimo skiltyje „Slapukų nuostatos“.

Taip pat galite blokuoti slapukus įjungę naršyklės nustatymą, kuris leidžia atsisakyti visų arba kai kurių slapukų naudojimo. Skirtingos naršyklės suteikia jums skirtingus valdiklius, todėl žemiau pateikiame nuorodas į populiarių gamintojų instrukcijas, kaip atlikti pirmiau nurodytus veiksmus. Paprastai jūsų naršyklė pasiūlys jums galimybę priimti, atmesti arba ištrinti slapukus bet kuriuo metu. Tai galios tiek tiekėjų, kurių paslaugomis naudojasi svetainių savininkai (toliau – trečiųjų šalių slapukai), atžvilgiu, tiek ir konkrečių svetainių atžvilgiu.

Ši slapukų politika yra mūsų bendros Privatumo politikos dalis.