Rekomendacijos

0
Bendrinti

Patikimas partneris, išties suprantantis „BioGaia“ prekių ženklą

Siekdami išplėsti savo probiotinių gaminių rinkas, daugiau nei prieš dešimtmetį, 2007 metais, pradėjome partnerystę  su „Ewopharma“. Po sėkmingo gaminių išleidimo į rinką keliose šalyse, mūsų bendradarbiavimas išaugo ir dabar apima „BioGaia“ gaminių registraciją, platinimą, pardavimus ir rinkodarą 15-oje Vidurio ir Rytų Europos rinkų.

Per keletą metų gavome naudos net tik iš „Ewopharma“ didžiulės patirties šiose rinkose, bet ir jų  ekspertinių rinkodaros žinių medikams ir vartotojams srityse. Jie išties supranta mūsų produktus ir „BioGaia“ kaip prekių ženklą, ir tai leido jiems tapti vienu iš mūsų trijų pagrindinių partnerių visame pasaulyje.

Vertiname „Ewopharma“ kai itin profesionalų partnerį, kuriuo galime visiškai pasitikėti. Tikrai rekomenduotume juos bet kuriai organizacijai, ieškančiai galimybių pasinaudoti šių augančių rinkų potencialu (tik nesakykit to mūsų konkurentams).

 

 

0
Bendrinti

Profesionalus ir atviras bendradarbiavimas su „Dr. Falk Pharma“

Kartu su „Ewopharma“ sėkmingai dirbame jau daugiau nei dvidešimt metų. Viskas prasidėjo nuo „Salofalk®“ ir „Ursofalk®“ keliose atrinktose šalyse, tačiau dabar mus sieja ilgalaikis bendradarbiavimas – bendrovei „Ewopharma“ patikime plataus asortimento „Dr. Falk“ gaminių rinkodarą, pardavimą ir registraciją visoje Rytų Europoje.
„Ewopharma“ turi didelį ir regione gerai įsitvirtinusį tinklą, todėl galime plėsti savo pasiekiamumą. Mums labai naudinga jų patirtis ir žinios apie šias rinkas – be jų būtų sunku jose įsitvirtinti. „Ewopharma“ yra patikima partnerė. Mūsų bendras darbas visada pasižymėjo profesionalumu ir atvirumu.
Nedvejodami rekomenduotume „Ewopharma“ kitoms farmacijos bendrovėms, kurios nori patekti į Vidurio ir Rytų Europos rinkas, o mes tikimės ir toliau sėkmingai bendradarbiauti.